Yargıtay'ın ihalesi, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'ni yapan Rönesans Holding'e verildi

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Yargıtay'ın ihalesi, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'ni yapan Rönesans Holding'e verildi
Abone ol
Yargıtay Başkanlığı yeni hizmet binası inşaatı için Rönesans Holding’e ‘pazarlık usulüyle’ yaklaşık 600 milyon TL’lik bir ihale verdi. Böylece Yargıtay Başkanlığı yeni hizmet binası için Rönesans Holding’e ödenen para 1.6 milyar TL’yi buldu.

Kamu İhale Bülteni’nde yer alan bilgilere göre, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, Yargıtay Başkanlığı’nın yeni hizmet binası için 14 Eylül 2020 tarihinde bir ihale düzenledi. “Yargıtay Başkanlığı Hizmet Binası İlave İşleri ve Tefrişatı Yapım İşi” adı altında düzenlenen ihale, tam 598 milyon 500 bin TL’ye Rönesans Holding’e bağlı REC Uluslararası İnşaat Şirketi’ne verildi.

BirGün'den İsmail Arı'nın haberinegöre, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, Yargıtay Başkanlığı’na yeni hizmet yapımı için ilk ihaleyi 2017 yılında düzeldi. Bu ihale de tam 1 milyar 31 milyon TL’ye yine Rönesans Holding’e bağlı REC Uluslararası İnşaat Şirketi’ne verilmişti. Düzenlenen son ihaleyle birlikte Yargıtay Başkanlığı’na yeni hizmet binası yapımı için Rönesans Holding’e toplam 1 milyar 629 milyon TL’lik ihale verilmiş oldu.

Anahtar Kelimeler:
CZN Burak'ın çocukluğu değilÖnceki Haber

CZN Burak'ın çocukluğu değil

Kim Milyoner Olmak İster'de soruya yanlış cevap veren doktordan açıklama geldiSonraki Haber

Kim Milyoner Olmak İster'de soruya yanlı...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!