Şeyma Subaşı'nın uyuşturucu testi sonucu belli oldu!

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Şeyma Subaşı'nın uyuşturucu testi sonucu belli oldu!
Abone ol
Şeyma Subaşı'nın uyuşturucu kullandığı iddia edilen görüntüler sosyal medyada bir anda gündeme düşmüştü. Görüntülerin geçtiğimiz temmuzda yurtdışında çekildiğini ve bakanlığa bağlı bir laboratuvarda uyuşturucu testi yapıldığını söyleyen Subaşı'nın avukatı, test sonucunun negatif çıktığını duyurdu.

Şeyma Subaşı'nın Mısırlı sevgilsii Mohammed Alsaloussi'yle birlikte uyuşturucu kullandığı iddia edilen görüntüler tartışma yaratmıştı. Şeyma Subaşı'nın avukatı Emek Emre'den konuya ilişkin açıklama geldi. Emre, cumartesi günü Subaşı'nı uyuşturucu testine soktuğunu ve tahlillerinin negatif çıktığını belirtti. Emek Emre, görüntülerin geçen temmuz ayında yurt dışında çekildiğini belirtti.

Sözcü'den Hayati Arıgan'ın haberine göre Şeyma Subaşı’nın anayasal olarak koruma altına alınan haklarının ihlal edildiğini belirten Emre, cinayet gibi ağır suçlarda dahi mahkumiyete ilişkin kesinleşmiş mahkeme kararı olmaksızın iddiaya göre ifadesi kullanılarak şüphelilerin adlarının baş harfleriyle verilmesine rağmen Şeyma Subaşı hakkında yapılmaya çalışılanın itibar suikastı olduğunu söyledi.

Emek Emre, suçlayıcı haber ve görüntüler üzerine Şeyma Subaşı’nın Sağlık Bakanlığı’na bağlı bir laboratuvarda cumartesi günü test yaptırdığını ve tüm uyuşturucu panelleri yönünden negatif çıktığını belirtti.

Açıklamada, “Ülkemizin her vatandaşına yönelik olduğu üzere, müvekkilin de özel hayatına ilişkin görüntülerin müvekkilin rızası olmadan alınması suç olduğu gibi bu görüntüleri yaymak/ifşa etmek de ayrıca suç teşkil etmektedir. Müvekkilin özel hayatına yönelik suç teşkil edebilecek fiilleri gerçekleştirenler hakkında gerekli soruşturma işlemlerinin yapılabilmesi için cumhuriyet savcılığına müracaat edileceği ve müvekkilin bu süreçte uğradığı maddi/manevi zararların tazminine yönelik tazminat davaları açılacaktır” denildi.

Görüntülerin sosyal medyada dolaştığı sırada Şeyma Subaşı sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, “Hiçbir çiçek başka bir yerde olmak için acele etmiyor. Hiçbir dalga vaktinden önce kıyıya doğru ilerlemez” gibi ifadeler kullanmıştı.

Anahtar Kelimeler:
Hamile eşine şiddet iddiaları vardı: Boşanma davasına yayın yasağıÖnceki Haber

Hamile eşine şiddet iddiaları vardı: Boş...

İstanbul'da polise silahlı saldırı: Bir ağır, iki polis yaralandıSonraki Haber

İstanbul'da polise silahlı saldırı: Bir...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!