Şeyma Subaşı: Sevgilimin malıyım, onun malı olmaktan memnunum

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Şeyma Subaşı: Sevgilimin malıyım, onun malı olmaktan memnunum
Abone ol
Açıklamalarıyla sık sık gündeme gelen Şeyma Subaşı, Haber Global'de Buket Aydın'ın sunduğu Koltuk programına konuk oldu. Subaşı, "Ben sevgilimin malıyım, onun malı olmaktan memnunum" ifadelerini kullandı.

Haber Global'de Buket Aydın ile Koltuk'un bu haftaki konuğu olan Şeyma Subaşı 3 ay önce tanıştığı Mohammed Al Saloussi ile evleneceğini söyledi. Şeyma Subaşı, sevgilisinin hediye ettiği sweetshirtte yazan "Erkek arkadaşımın malıyım" cümlesinin arkasında durdu. 

Subaşı, canlı yayında, "Evet sevgilimin malıyım. Onun malı olmaktan memnunum. Biz birbirimizi yukarı taşıyoruz sürekli" dedi. Bu sözler üzerine Buket Aydın, "Birçok erkek birlikte olduğu kadını aşağıya çekmeye çalışıyor. Bundan bahsediyorsun değil mi?" diyerek Subaşı'nı destekler nitelikte konuştu. RTÜK'ün bu yayın hakkında inceleme yapıp yapmayacağı merak konusu.

Şeyma Subaşı, Mısırlı sevgilisi için şunları söylemişti:

Evet, ben şımarık bir kız arkadaşım ama senin değil. Ben korkunç derecede harika olan erkek arkadaşımın malıyım. Biraz çılgın ve bazen beni korkutuyor ama kendisi tatlılığın ve savaşcılığın mükemmel bir karışımı. Onu seviyorum ve o benim bütün dünyam. Benimle uğraşırsan, onun içindeki canavar uyanır ve cesedini asla bulamazlar.

3 dakika 22 saniyede toplam 25 kere 'ben' dedi

"Acun ile boşandıktan sonra ne yapacağım ben diye düşündün mü?" sorusuna Subaşı, 3 dakika 22 saniye içinde toplam 25 kere ben diyerek yanıt verdi. Subaşı, evliliğini bitirme kararını yeni araba alma kararı gibi değerlendirdi.

Anahtar Kelimeler:
Akdeniz'de depremÖnceki Haber

Akdeniz'de deprem

Türkiye Minamata Sözleşmesini imzaladı: Cıva hayatımızdan çıkıyorSonraki Haber

Türkiye Minamata Sözleşmesini imzaladı:...

Yorum Yazın