İstanbul
24 Temmuz, 2024, Çarşamba
 • DOLAR
  32.81
 • EURO
  35.68
 • ALTIN
  2543.0
 • BIST
  11089.53
 • BTC
  65907.15$

Şeyma Subaşı boşanıyor


Şeyma Subaşı boşanıyor
Sosyal medya fenomeni Şeyma Subaşı, Mısırlı milyarder eşi Mohammed Alsaloussi ile boşanma kararı aldı.

Acun Ilıcalı'dan 2018 yılında boşanan Şeyma Subaşı, Mısırlı milyarder sevgilisi Mohammed Alsaloussi ile nikah masasına oturmuştu. Ardından Subaşı ve Alsaloussi Fas'ın Marakeş şehrinde dillere destan bir düğünle dünyavevine girmişti.

Subaşı, Marakeş şehrindeki düğünden sonra, balayı için önce Japonya'yı; sonra Bali'yi tercih etmişti. Ultra lüks hayatıyla adından söz ettiren ünlü isim evlendikten sonra adeta inzivaya çekilmişti. Evlendikten sonra daha az paylaşım yapan Subaşı'nın, son paylaşımı sosyal medyayı çalkaladı.

Rami Kütüphanesi'nin bahçesinden bir video paylaşan Şeyma Subaşı'nın parmağında yüzüğünün olmaması dikkat çekmişti. Sabah'ın haberine göre, Şeyma Subaşı ile kısa sürede evlenen Mısırlı milyarderin boşanacağı ortaya çıktı.

Çalkantılı aşklarını, 1 Mayıs'ta İstanbul'daki nikahla resmiyete döküp Marakeş'te iki gün iki gece düğün yapan çift boşanıyor. Henüz dört aylık evli olan çiçeği burnunda çift boşanmak için resmi süreci başlattı.

Evliliklerinin ikinci haftasında Tokyo'da balayındayken sorunlar yaşamaya başladığı ortaya çıkan çift, iki hafta önce İstanbul'da bir kulüpte ciddi bir tartışma yaşamış ve Meedo ülkeyi terk etmiş. Geçen hafta da boşanma protokolü imzalayıp mahkemeye başvurmuşlar. Protokol imzaladıkları için ilk celsede boşanacaklar.

Videolar için YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın!

Facebook Yorum

Yorum Yazın

E-posta hesabınız sitede yayımlanmayacaktır. Gerekli alanlar ile işaretlenmişdir.

Başka haber bulunmuyor!