Şevval Sam ölümlü kazayla ilgili konuştu

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Şevval Sam ölümlü kazayla ilgili konuştu
Abone ol
Şevval Sam, 16 yıl önce minibüsüyle karıştığı kazada ölen kişiyle ilgili konuştu. Sam, "Suçum olsaydı, bedelini öderdim" ifadelerini kullandı.

Şevval Sam’ın üzerine “Meksika Ölüler Festivali”nin figürlerini çizdiği karavanının sarsıcı bir hikayesinin olduğu ortaya çıktı. İlk adı Türkdeniz olan Şevval Sam, 2005 yılında minibüsüyle Aksihar Zeytinliova yol kavşağında yeşil ışıkta geçerken ters yönden motosikletiyle gelen Adem Genbaşı'na çarpmış, tek gözü görmeyen Genbaşı kaldırıldığı Akhisar Devlet Hastanesi'nde geçirdiği ameliyat sonrası yaşamını yitirmişti.

Kaza sonrası şoka giren ve gözlem altında tutulan ünlü oyuncu, motosiklet sürücüsü 8'de 8 kusurlu bulununca serbest kalmıştı. Klasik araç kullanmayı tercih eden Şevval Sam'ın kaza yaptığı ve bir ara arkasına "Rahmetli de sollardı" yazdırdığı o minibüsü karavana dönüştürmesi dikkat çekti. Ünlü oyuncu 16 yıl önce yaşanan kazada hiçbir kusurunun olmadığını ifade etti.
47 yaşındaki Şevval Sam, “Suçum olsaydı, bedelini öderdim” dedi.

Sam, minibüsün kendisine 2004 yılında kaybettiğimiz Yeşilçam’ın ünlü aktörlerinden Kamuran Usluer’den yadigâr olduğunu belirtti. Ünlü oyuncu araba kullanmayı çok sevdiğini de sözlerine ekledi.

Anahtar Kelimeler:
Tokat'ta köylüler ayaktaÖnceki Haber

Tokat'ta köylüler ayakta

Ünlü oyuncu hastaneye kaldırıldı!Sonraki Haber

Ünlü oyuncu hastaneye kaldırıldı!

Yorum Yazın