Seni Çok Bekledim'den yeni fragman geldi

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Seni Çok Bekledim'den yeni fragman geldi
Abone ol
Seni Bekledim dizisinde yeni fragman yayınlandı.

Özcan Deniz ve İrem Helvacıoğlu yeni dizileri Seni Bekledim'de buluştular. Seni Bekledim dizisinde; hayatında hiçbir şeyin tesadüf olmadığına inanan Kadir (Özcan Deniz) ve aşka inanmayan Ayliz’in (İrem Helvacıoğlu) masal tadındaki aşkını ekrana geliyor. İşte Seni Çok Bekledim 2. yeni bölüm fragmanı...

 

SENİ ÇOK BEKLEDİM 2. YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINDA

 

— STAR TV (@startv) January 29, 2021

 

SENİ ÇOK BEKLEDİM 1. BÖLÜM

13 Mart 1992. Eren ailesinin büyük bir depremle dağıldığı tarih. Kadir Eren, 17 yaşında öldü sanılıp diğer cesetlerin yanına konulurken açar gözlerini. Hayata dönmüştür dönmesine ama canından çok sevdiği babasını kaybetmiştir. Annesi başka bir adamla evlenmiştir.

 

Kadir bir daha tutunamaz hayata, hep bir şeyler eksiktir. Ta ki Ayliz’i görünceye kadar... O gün parmağından çıkarmadığı babasının yadigarı yüzüğü yuvarlanıp Ayliz’in ayaklarının dibine gelir. Tıpkı babasının yüzüğünün annesine gelmesi gibi. O andan itibaren hayat onları hep bir araya getirir. Bu karşılaşmalar Kadir’i her seferinde Ayliz’e daha da yakınlaştırsa da Ayliz’i ürkütmektedir. Çünkü Ayliz bir başkasıyla evlenmek üzeredir.

İki ailenin iç içe geçmiş kirli sırları bir bir ortaya çıkarken, Kadir ve Ayliz’in aşkı bu sınavdan geçebilecek mi?

 

 

 

Anahtar Kelimeler:
Serenay'dan hamleÖnceki Haber

Serenay'dan hamle

Süleyman Soylu'nun LGBTİ paylaşımına Twitter'dan engelSonraki Haber

Süleyman Soylu'nun LGBTİ paylaşımına Twi...

Yorum Yazın