Rus muhalif Aleksey Navalni’den yeni iddia: İşte Putin’in striptiz salonu

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Rus muhalif Aleksey Navalni’den yeni iddia: İşte Putin’in striptiz salonu
Abone ol
Rus muhalif Aleksey Navalni'nin geçtiğimiz yıl ortaya çıkardığı ve Vladimir Putin için gizlice yaptırdığını iddia ettiği sarayla ilgili yeni ayrıntılar gün yüzüne çıktı. Navalni’nin ekibi tarafından paylaşılan görselde, direk dansı sahnesi dikkat çekiyor.

 

Rus muhalif Aleksey Navalni'nin internet sitesinde, Devlet Başkanı Vladimir Putin’e ait olduğu iddia edilen 1,3 milyar dolarlık saraydaki striptiz salonunun görüntüleri paylaşıldı.

Navalni, Putin'in emriyle zehirlendiği iddiasıyla Almanya'da tedavi gördükten sonra Rusya'ya dönüşünde geçen yıl tutuklanmış, ardından Putin'in gizli sarayı olduğu iddia edilen lüks evin görüntüleri basına sızmıştı.
 
Gizli tüneli, yüzme havuzu, buz pisti, kilisesi, tiyatro ve spor salonu olan sarayda Putin’in yatak odası olduğu söylenen odanın görüntüleri de dikkat çekmişti.
Navalni'nin ekibi son olarak da sarayda direk dansı yapılan salonun görüntülerini yayınladı.

‘HAYAL ETTİĞİMİZDEN ÇOK DAHA KÖTÜ’
Daha önce direk dansı salonunun evin planlarına göre bilgisayarda oluşturulan bir örneği paylaşılmıştı.
Orijinal fotoğrafla beraber paylaşılan notta “Striptiz salonu gerçekten var. Hayal ettiğimizden çok daha kötü görünüyor” dendi.

Sözcü'nün aktardığı habere göre; sarayda ayrıca bir kumarhane ve disko olduğu da belirtiliyor. Rusya'nın simgelerinden biri olan çift başlı kartal görseli de sarayın birçok yerinde görülebiliyor.
Putin’in yasa dışı kaynaklarla Karadeniz kıyısında kendisine lüks bir saray yaptırdığını öne süren video, geçen sene büyük ses getirmiş ve 24 saat içinde 20 milyondan fazla izlenmişti.
Navalni'nin ekibi, sarayı “Rusya tarihinin en büyük yolsuzluk skandalı” olarak tanımlarken, Putin sarayın kendisine veya yakın akrabalarına ait olduğu iddialarını reddetmişti.

Anahtar Kelimeler:
Müjde Ar'dan Sezen Aksu tepkisiÖnceki Haber

Müjde Ar'dan Sezen Aksu tepkisi

Üniversite öğrencisine taşla vurdu: O anlar kameradaSonraki Haber

Üniversite öğrencisine taşla vurdu: O an...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!