Muharrem İnce'nin WhatsApp mesajı partiyi karıştırdı: Mesaj ortaya çıktı

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Muharrem İnce'nin WhatsApp mesajı partiyi karıştırdı: Mesaj ortaya çıktı
Abone ol
Muharrem İnce'nin partisinin WhatsApp grubuna attığı mesaj ortalığı karıştırdı.

 

Muharrem İnce'nin partisi MP'de ise Kurultay öncesinde gerilimlerin yaşandığı konuşuluyor. Geçen cuma günü açıklamada bulunan Memleket Partisi Kurucular Kurulu ve Genel Disiplin Kurulu Üyesi Mustafa Tayfun Laik, İnce'ye eleştirilerde bulunarak istifa etti.

Laik, istifa açıklamasında, "CHP kurultaylarında, Sayın Kemal Kılıçdaroğlu ve yönetim kadrolarını mutlu azınlık şeklinde şiddetle eleştiren Sayın Muharrem İnce, liyakatsiz ama 'iyi ve gurme' dostlarıyla beraber kendi mutlu azınlığını kurmuştur. Partimizin kurulduğu süreçte, liyakat ve başarı yerine sadakati tercih eden Sayın İnce, kendisine sadakatle bağlı dar bir kadro ile Genel Merkez binalarında mutlu aile tabloları çizerken Partinin anketlerdeki oy oranı ise hızla düşmeye başlamıştır" ifadelerini kullandı. 

Cumhuriyet İnce'nin WhatsApp grubuna attığı mesaja ulaştı.

Mesaj şöyle: 

ü"Bana yemek ısmarlayan Fatih Pala, Burak Savtur ve Mert Ünlü'dür. Toplamı 10 keredir. Damak zevklerine güvendiğim için... Bunu haber yaptıracak kadar yavşak tipleri bu partiye aldığım için çok üzgünüm. Ben arkadaşlarımın yemeğini yemeye devam edeceğim çünkü gurmeler. Utanmaya gerek yok bundan. Hepsini biliyorum, rahat olun."

Mesajdaki hakarete 7-8 kurucunun tepki verdiği öne sürülürken; İnce yine gruba yazdığı mesajda, "kötü insanlar" olarak nitelediği bazı üyeleri "ayıklayacağını" ifade etti.

 

Anahtar Kelimeler:
Hadise "röntgeni" yakaladıÖnceki Haber

Hadise "röntgeni" yakaladı

Çocuk parkları özelleştiriliyor: "Ücretli olacak"Sonraki Haber

Çocuk parkları özelleştiriliyor: "Ücretl...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!