Müge Anlı: 1 aylığına cumhurbaşkanı olsam yapacağım şey cezaevi inşa etmek

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Müge Anlı: 1 aylığına cumhurbaşkanı olsam yapacağım şey cezaevi inşa etmek
Abone ol
ATV ekranlarında gazeteci Müge Anlı’nın sunumuyla yayınlanan ‘Müge Anlı ile Tatlı Sert’ programında 4 çocuk annesi Yeliz Kibiz’in bulunması için programa çıkan Yadigar Kepçe hakkında ortaya atılan iddialar üzerine Müge Anlı, “1 aylığına cumhurbaşkanı olsam yapacağım şey cezaevi inşa etmek” dedi.

İstanbul’un Pendik ilçesinde birlikte yaşadığı 4 çocuk annesi Yeliz Kibiz’den haber alamadığı için programa katılan Yadigar Kepçe ile ilgili ortaya atılan iddialar Müge Anlı'yı sinirlendirdi. 

'Sahte imam' iddiasıyla suçlanan Yadigar Kepçe'nin eski eşi de Müge Anlı'ya bağlandı "Benimle evlenmeden önce sahte hocalık yapıyordu" sözleri Kepçe hakkındaki iddiaları doğruladı. 
Kepçe'nin sahte hocalık, cinsel saldırı ve daha birçok suça karıştığı iddiaları, üzerine sinirlenen Müge Anlı, şunları söyledi:
“Sizi zamanında içeri almadıkları için siz böyle devam ediyorsunuz abi. Aslında problem sizde değil. Ben size söyleyeyim yani. Gerçekten elimde bir yetki olsa, 1 aylığına cumhurbaşkanı olsam yapacağım şey cezaevi inşa etmek. Bunları toplayacağım vereceğim ellerine briket falan kendilerine bir cezaevi inşa etsinler, girsinler içine kalsınlar. Bir de onlara fide, tohum.

Karınlarını da doyurmak lazım. Ektiklerini yesinler. Hiç onlara yemek de pişiremem devletini imkanlarını ona mı şey yapacağız. Devletin o kadar yaşlısı var çoluğu var çocuğu var. Kadın kaçmış inşallah senden bir şey yapmadıysan. Kaçırın kaçırın kadınları, gelin ben de arayın.”


İstanbul'da bir binanın çatısı yurttaşların üzerine düştü : 2 ölü 9 yaralıÖnceki Haber

İstanbul'da bir binanın çatısı yurttaşla...

Milyoner'e damga vuran 'TDK'de olmayan kelime' sorusuSonraki Haber

Milyoner'e damga vuran 'TDK'de olmayan k...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!