Metrodaki bıçaklı saldırgan yakalandı : 20 ayrı suçtan kaydı var

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Metrodaki bıçaklı saldırgan yakalandı : 20 ayrı suçtan kaydı var
Abone ol
İstanbul'da Kadıköy-Tavşantepe metrosunda akşam saatlerinde bir kadına elinde bıçakla tehditler savurduğu görüntüleri sosyal medyada gündem olan saldırgan E.Y.(32)  gözaltına alındı.

 

 İstanbul Emniyet Müdürlüğü'nden (EGM)  yapılan açıklamada, "Kadıköy-Tavşantepe metro içerisinde bir kadın şahsı bıçakla tehdit ederek hakaretlerde bulunan şahıs yakalanmıştır" ifadeleri kullandı.

E.Y.'nin yapılan incelemesinde 20 suç kaydının olduğu anlaşıldı. E.Y.'nin emniyetteki işlemleri sürüyor.

 

Emniyet'ten yapılan açıklamada şu ifadeler kullanıldı:

"24.11.2021 günü Kadıköy-Tavşantepe metro içerisinde bir erkek şahsın, bir kadın şahsı bıçakla tehdit ederek hakaretlerde bulunduğu görülmüştür. İstanbul Emniyet Müdürlüğü ekiplerince şahsı yakalamak için detaylı bir çalışma başlatılmıştır. Yapılan araştırmalarda, görüntüyü paylaşan şahsın mağdur şahıs olmadığı paylaşım yapan kişinin alıntı yaparak paylaştığı tespit edilmiştir. Çevrede yapılan çalışmalar sonucu görüntülerdeki şahsın E.Y.(32) olduğu tespit edilmiştir. Yapılan çalışma sonucu şahıs 02:30 sıralarında yakalanarak gözaltına alınmıştır. Şüpheli şahsın yapılan incelemesinde (20) adet suç kaydının olduğu anlaşılmıştır. Yakalanan şahıs hakkında adli tahkikat başlatılmıştır."

Son dakika: Kadıköy-Tavşantepe metrosundaki bıçaklı saldırgan yakalandı

 

 


Dün gelen zamların ardından benzin, motorin ve LPG’ye bir zam dahaÖnceki Haber

Dün gelen zamların ardından benzin, moto...

Fahrettin Altun’dan BAE açıklamasıSonraki Haber

Fahrettin Altun’dan BAE açıklaması

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!