Kırmızı Oda dizisinden Çukur'a flaş transfer

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Kırmızı Oda dizisinden Çukur'a flaş transfer
Abone ol
Başrollerinde Aras Bulut İynemli, Erkan Kolçak Köstendil, Rıza Kocaoğlu, Kubilay Aka gibi birbirinden başarılı isimlerin yer aldığı dizinin son bölümü pazartesi günü ekranlara gelmişti. Dizinin yayınlanan son bölümünde yine heyecan doruktaydı. Her bölümünde farklı bir heyecan yaşatan diziye Kırmızı Oda dizisinin Delikanlı Sadi’si katılacak! 

Kırmızı Oda dizisine giriş yaptığı andan beri dikkatleri üzerine çekmiş olan Sadi karakteri, dizide hem güldüren hem de ağlatan bir karaktere hayat veriyor. Dizi izleyicileri Kırmızı Oda dizisinde Sadi karakterini çok beğeniyor. Doğduğun Ev Kaderindir dizisine rüzgarıyla giriş yapan Delikanlı Sadi, fırtınasını estirmişti.

Doğduğun Ev Kaderindir dizisinde Ali Rıza’nın eski bir dostu olarak giriş yapmış olan Sadi karakteri dizide etkisini göstermişti. Şimdi sosyal medya kullanıcılarının iddiasına göre ise Sadi karakteri Çukur dizisinde boy gösterecek. İşte Sadi karakterinin Çukur dizisine giriş yapacağı tarih!

Dizinin finalini Mayıs sonuna alan Çukur dizisine Sadi karakteri, 3 bölüm sonra sosyal medya kullanıcılarının iddialarına göre giriş yapacak. Çukur dizisinde Yamaç'ın yanında olacak olan Sadi karakteri aynı zamanda Amca ve Vartolu'nunda tam karşısında olacak.

Sosyal medya kullanıcıları Sadi'nin gelişiyle birlikte "Şimdi Vartolu düşünsün" yorumlarını yaptılar.

Anahtar Kelimeler:
Ünlü oyuncu hastaneye kaldırıldı!Önceki Haber

Ünlü oyuncu hastaneye kaldırıldı!

103 emekli amiralin bildirisi ve gelen tepkilerSonraki Haber

103 emekli amiralin bildirisi ve gelen t...

Yorum Yazın