İstanbul
19 Temmuz, 2024, Cuma
 • DOLAR
  33.04
 • EURO
  36.01
 • ALTIN
  2546.7
 • BIST
  11156.2
 • BTC
  66541.29$

Kehanetleri incelendi... Nostradamus 2024 için neler demiş?

Kehanetleri incelendi... Nostradamus 2024 için neler demiş?
Yılın son ayında, ünlü Fransız kahin Nostradamus’un 2024 yılı için kehanetleri ortaya çıktı.

Ölümünün üzerinden yüzlerce yıl geçmesine rağmen kehanetleri hala tüm dünyada konuşulan Michel de Nostradame yani daha yaygın bilinen adıyla Nostradamus’un 2024 yılı için kehanetleri ortaya çıktı. Nostradamus’un kehanetlerini inceleyen Mario Reading bu kehanetleri aktardı.

KRAL CHARLES TAHTTAN İNECEK

Sözcü’nün aktardığına göre, eçmişte Adolf Hitler’i, John F. Kennedy’nin suikastını, 11 Eylül saldırılarını ve Covid-19 salgınını tahmin ettiği belirtilen Nostradamus’un Kraliçe Elizabeth’in ölümünü tahmin ettiğini aktardı. Reading, ünlü kahinin “Adaların Kralı güç ile görevden uzaklaştırılacak” ifadesini kısa bir süre önce tahta oturan Kral Charles’ın görevden alınacağı yönünde açıkladı.
Nostradamus’un “Kızıl düşmanların korkudan rengi atacak, büyük Okyanus’ta tehdit olacak” ifadelerine yer verdiği bir kehanetindeki ‘kızıl düşman’ ise Çin olarak yorumlandı.

“AÇLIK, KURAKLIK, SEL…”

Nostradamus’un kehanetlerinni yer aldığı belgelerde, “Dünya giderek kuruyacak ve devasa seller göreceğiz. Açlık ve kuraklık baş gösterecek” ifadeleri yer aldı.

YENİ PAPA

Nostradamus, 2024 yılında Katolik aleminin yeni bir papa seçeceğini de öne sürdü. Belgelerde, “Eski Papa’nın ölümünden sonra yeni ve genç bir Romalı seçilecek. Onu zayıf görseler de uzun süre görevde olacak” denildi. Bu belgeyi analiz eden uzmanlar, son dönemde çok ciddi sağlık sorunları yaşayan 86 yaşındaki Papa Francis’in yerine yeni bir papa seçileceğini söylüyor.

Videolar için YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın!

Facebook Yorum

Yorum Yazın

E-posta hesabınız sitede yayımlanmayacaktır. Gerekli alanlar ile işaretlenmişdir.

Başka haber bulunmuyor!