Kansere yakalanan ünlü oyuncudan ilk açıklama: Merak etmeyin, iyileşeceğim

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Kansere yakalanan ünlü oyuncudan ilk açıklama: Merak etmeyin, iyileşeceğim
Abone ol
Menajerimi Ara dizisinin Feriz'i Canan Ergüder meme kanserine yakalandı. Ergüder instagram'dan bir açıklama yayınlayarak takipçilerine mesaj gönderdi.

Menajerimi Ara dizisinin Feriz'i Canan Ergüder meme kanserine yakalandı. Ergüder resmi instagram hesabı üzerinden yaptığı açıklama ile "Merak etmeyin, iyileşeceğim." dedi.

Ünlü oyuncu Canan Ergüder instagram hesabı üzerinden paylaştığı fotopraf ile takipçilerine seslendi. Ergüder, "Evet, sağlığımla ilgili haberler doğru. Yaklaşık 1.5 ay önce bana meme kanseri teşhisi konuldu. Bu fotoğraf ameliyatım sonrası Menajerimi Ara ekibine gönderdiğim fotoğraf. Size de aynısını gönderiyorum çünkü pozitif hissettiğim anlardan bir tanesi. İnişli çıkışlı bir süreç olacak bu ama moralimi yüksek tutuyorum. Merak etmeyin, iyileşeceğim. Tedavimin izin verdiği noktaya kadar çalışabileceğim son ana kadar çalışacağım. Bu da inşallah 3 bölüm daha olacak."

"Pandemi sürecinden geçtiğimiz için bu benim tercihimden maalesef ki daha erken bir vakit. Bu süreçte beni yalnız bırakmayan, her an destek olan canım aileme, canım @menajerimiaradizi ekip arkadaşlarıma, @startv 'ye ve elbette ne karar alırsam alayım hep arkamda olduğunu hissettiren @ayyapim 'a çok teşekkür ederim."

Anahtar Kelimeler:
Murat Kekilli'den çok konuşulacak COVID-19 paylaşımı!Önceki Haber

Murat Kekilli'den çok konuşulacak COVID-...

Gürdeniz'in eşinden Bahçeli'ye tepkiSonraki Haber

Gürdeniz'in eşinden Bahçeli'ye tepki

Yorum Yazın