İstanbul'da hamile hemşireye saldıran Rıdvan K .ve Hüseyin K. tutuklandı

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
İstanbul'da hamile hemşireye saldıran Rıdvan K .ve Hüseyin K. tutuklandı
Abone ol
İstanbul'daki Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi'nde dün saat 22.00 sıralarında meydana gelen olayda, iddiaya göre 4 hasta yakını, hastalarıyla ilgilenmediğini öne sürdükleri 24 yaşındaki hemşire Gülhan D.'yi darbetti. İstanbul'da hamile hemşireye saldıran Rıdvan K .ve Hüseyin K. tutuklandı.

Başakşehir Çam ve Sakura Devlet Hastanesi'nde pazartesi günü, 6 haftalık hamile hemşire Gülhan D. hasta yakınlarının saldırısına uğradı. Saldıranlardan Rıdvan K., koşarak hemşire Gülhan D.'nin yüzüne uçan tekme attı. Saldırganlar tekmeden sonra yere yığılan Gülhan D.'ye saldırmaya devam ettiler. Hamile olması hatırlatılmasın rağmen saldırmayı sürdürdükleri Gülhan D., 4 kişiden şikayetçi oldu.  

İKİ KİŞİ TUTUKLANDI
Hamile hemşireye saldıran Rıdvan K .ve Hüseyin K. tutuklandı.

"ALLAH'A HAVALE ETTİK"
Sağlık sendikaları hastanenin önünde saldırıya tepkilerini dile getirirken Gülhan D.'nin eşi ve teyzesi de orada bulundu. Gülhan D.'nin teyzesi, çok üzüldüklerini ifade ederek, "Allah korusun başına bir şey de gelebilirdi. Çok acı çekmiş. Biz onları Allah'a havale ettik. Pişman olmuşlardır. Tabi ki olmaması gerek bir şey, yanlış bir şey. Herkesten kan alıyorlar. Ayılan oluyor, bayılan oluyor. Bu neden onun suçuymuş gibi saldırıyorlar. İçim içime sığmıyor, büyük bir yanlış" dedi.

-Cumhuriyet

Anahtar Kelimeler:
Beyaz Saray: Rusya Ukrayna'ya her an saldırabilir Önceki Haber

Beyaz Saray: Rusya Ukrayna'ya her an sal...

İtiraf etti, korkunç cinayetin ayrıntıları ortaya çıktıSonraki Haber

İtiraf etti, korkunç cinayetin ayrıntıla...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!