iPhone 13 çentikten vazgeçiyor

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
iPhone 13 çentikten vazgeçiyor
Abone ol
Apple iPhone 13 tasarımı ile ilgili çok fazla iddia ortaya atılıyor. Bunlardan en çok dikkat çekeni ise çentik detaylarıydı. İşte konuyla alakalı merak edilen ayrıntılar.

Birçok kişinin uzun süredir beklediği Apple iPhone 13 tasarımı sonunda ortaya çıkmaya başlıyor. Fakat ortaya o kadar çok prototip çıktı ki açıkçası hangisinin doğru olduğuna karar vermek giderek zorlaşıyor. Fakat son iddialar sağlam kaynaklardan geliyor. Buna göre ekran çentiği veya delik istemeyen Apple yeni bir tasarıma yönelecek.

Ortaya çıkan yeni detaylara göre Eylül ayından önce bu cihazın lansmanı yapılmayacak. Hatta belki de 2021 yılının Eylül ayı sonrasına da sarkabilir. Fakat 2022 yılına sarkması ihtimalleri biraz zorlamak olur.

Sağlam kaynaklardan gelen bazı detaylara göre bu yeni akıllı telefon modelinde çentik veya delik yerine kalın çerçeve tercih edilecek. Böylece çentiğin yeri bununla doldurulacak. Firma uzun bir süredir çentikleri istemiyordu.

Neredeyse her yıl yeni iPhone cihazlarında çentik olmayacağı ile ilgili iddialar ortaya atılıyor. Bunların önemli bir bölümü doğru değil. iPhone X ile birlikte tanıştığımız çentik özelliği bir türlü Apple cihazlarından atılamıyor. Ancak bu seferki modelde çentiklere veda edilme ihtimali son derece yüksek.

Tüm bunlara ek olarak bir iddia daha ortalıkta dolaşıyor. Bazıları firmanın çentik tercih etse bile buraya LİDAR sensör yerleştireceğini ifade ediyor. Ayrıca rakiplerinin kullandığı kamera özelliklerini çok yüksek bir ihtimalle kendi cihazlarında tercih edecek. Samsung, Huawei ve Xiaomi gibi markaların akıllı telefonları şirkete bazı fikirler verebilir.

Hangi Huawei modelleri HarmonyOS alacak?

https://donanimgunlugu.com/hangi-huawei-modelleri-harmonyos-alacak-262689

Anahtar Kelimeler:
Samsung Galaxy Z Fold 3 farklı bir tasarım ile karşımıza çıkacakÖnceki Haber

Samsung Galaxy Z Fold 3 farklı bir tasar...

Xiaomi ABD kararı için mahkemeye başvurdu!Sonraki Haber

Xiaomi ABD kararı için mahkemeye başvurd...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!