Hülya Avşar’dan İzzet Yıldızhan’ın “külot” çıkışına cevap

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Hülya Avşar’dan İzzet Yıldızhan’ın “külot” çıkışına cevap
Abone ol
Ekonomideki sıkıntıyı değerlendirirken "Gerekirse simit yenecek ama bugünleri de kolay atlatacağız" şeklindeki sözleriyle sosyal medyanın gündeminden düşmeyen  Hülya Avşar'dan yeni bir açıklama geldi.

Avşar,yorumuyla ilgili olarak  "Ben bir şeyi bir kere söyledim mi, söyledim. Söylediğim her şeyin de arkasındayım" ifadelerini kullandı.

Hülya Avşar söz konusu açıklamasında, "Ekonomik krizin herkese ve her kesime mutlaka yansıması oluyor. Benim bildiğim bir tek şey var. Türkiye'de hatta şimdiki duruma göre dünyada eğer hayattaysan, mutlaka bu tür günleri, bu zamanları öngörüp biraz daha farklı yaşam çizmek lazım. Ayağımızı yorganımıza göre uzatmalıyız. Bu saatten sonra simit mi yiyeceğiz falan diyorlar. Gerekirse yenecek ama bugünler de biraz kolay atlatılacak. Biraz bizim bu işi, insanlar olarak bireysel halletmemiz gerekir diye düşünüyorum" ifadelerini kullanmıştı.

Avşar, Milliyet'ten Umut Ünver'in haberine göre, önceki gün Tarabya'da görüntülendi. Avşar, burada gazetecilerin sorularını yanıtladı.

"Simit açıklamasının arkasındayım"
Avşar, 'simit' açıklamasıyla ilgili olarak "Şu anda konuşacak bir konu olsa seve seve, inanın yok. Ben bir şey bir kere söyledim mi, söyledim. Söylediğim her şeyin de arkasındayım. Her zamanda arkasında olacağım" şeklinde konuştu.

İzzet Yldızhan'ın "külot" açıklamasına: Bunlar saçma sapan şeyler; herkes istediği gibi davranır
Meslektaşı İzzet Yıldızhan’ın "Sahneye külotla çıkmasınlar" açıklaması hatırlatılması üzerine Avşar, "Sahne şov yeri zaten, ben çok beğeniyorum. İsteyen çıkabilir. Demokrasi var” ifadelerini kullandı. İddialı kostümlerinin sahne adabına aykırı olduğu iddiasına ünlü şarkıcı, "O zaman girip sosyal medyadaki sanatçılara da bakmayacaklar. Bunlar saçma sapan şeyler. Böyle bir şey olabilir mi? Eğer demokrasi denen bir şey varsa, herkes istediği gibi davranır. Ben buna cevap vermek bile istemiyorum” karşılığını verdi.

Anahtar Kelimeler:
Annesine kötü davranan arkadaşını çekiçle öldürdüÖnceki Haber

Annesine kötü davranan arkadaşını çekiçl...

Aşısızlara test zorunluluğu kaldırıldı!Sonraki Haber

Aşısızlara test zorunluluğu kaldırıldı!

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!