İstanbul
19 Temmuz, 2024, Cuma
 • DOLAR
  33.04
 • EURO
  36.01
 • ALTIN
  2546.7
 • BIST
  11156.2
 • BTC
  66541.29$

Hamas'ın öldürüp kamyon kasasında taşıdığı kadın Alman turist çıktı!


Hamas'ın öldürüp kamyon kasasında taşıdığı kadın Alman turist çıktı!
Hamas’ın silahlı kanadının İsrail’e başlattığı ‘Aksa Tufanı’ isimli operasyonun ardından Hamas tarafından öldürülüp yarı çıplak cesedi bir kamyonetin arkasında teşhir edilen kadının İsrail’de düzenlenen ‘barış’ temalı bir müzik festivaline gelen Alman turist Shani Louk olduğu öğrenildi.

Hamas’ın silahlı grubu Kassam Tugayları, dün İsrail’e karşı ‘Aksa Tufanı’ isimli bir operasyon başlattıklarını açıkladı. İsrail Başbakanı Binyamin Netanyahu ise “Savaştayız ve kazanacağız” açıklaması yaptı. Hamas’ın operasyonlar kapsamında gerçekleştirdiği saldırılarda 350 İsraillinin hayatını kaybettiği duyuruldu.

Hamas’ın saldırılarında hayatını kaybeden ve militanların bir kamyonun arkasında cesedini yarı çıplak bir şekilde teşhir ettiği kadının ise kimliği belli oldu. Hayatını kaybeden kadının müzik festivali için İsrail’e gelen Alman dövme sanatçısı Shani Louk olduğu belirlendi. Ölümü tüm dünyada infiale neden olan kadının İsrailli bir asker olduğu iddia edilmişti.

Shocking footage shared on social media appears to show Palestinian fighters parading Shani's naked body on the back of a pick-up truck

DailyMail’in aktardığına göre, Shani Louk’un kuzeni Tomasina Weintraub-Louk, cesedin kuzenine ait olduğunu ve bacağındaki dövmeden onu tanıdığını ifade etti.

Videolar için YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın!

Facebook Yorum

Yorum Yazın

E-posta hesabınız sitede yayımlanmayacaktır. Gerekli alanlar ile işaretlenmişdir.

Başka haber bulunmuyor!