Gültekin Uysal'dan Cemal Enginyurt açıklaması!

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Gültekin Uysal'dan Cemal Enginyurt açıklaması!
Abone ol
Gazeteci Latif Şimşek'e canlı yayında saldıran Demokrat Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt hakkında soruşturma başlatıldı. Medyablok'a konuşan Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal, Enginyurt'un ihraç edilmeyeceğini söyledi.

medyablok.org

Demokrat Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt, katıldığı bir canlı yayında gazeteci Latif Şimşek’le tartıştı. Tartışma sırasında Enginyurt, Şimşek’in üzerine yürüdü. Programın reklama gitmesiyle stüdyoda karışıklık yaşandı ve Enginyurt’un koruması Şimşek’i darp etti. Görüntüler kamuoyunda büyük yankı uyandırdı.

Gültekin Uysal: İhraç yok

Konuyla ilgili ulaştığımız Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal’a "Cemal Enginyurt hakkında ihraç süreci başlatılacak mı?" sorusunu yönelttik. Uysal bu soruya kesin bir dille "Hayır, böyle bir sürecimiz yok" yanıtını verdi. "Yapılan hareketin arkasında mısınız?" sorusuna ise Uysal "Soru bir defa soru değil. Anlamaya çalışıyoruz, değerlendirme yaparız" şeklinde yanıt verdi.

Anahtar Kelimeler:
İYİ Partili Ağıralioğlu: Biz Müslüman olmayan Türk'e Türk, Müslüman olmayan Kürt'e niçin Kürt diyelim? Niçin insan diyelim?Önceki Haber

İYİ Partili Ağıralioğlu: Biz Müslüman ol...

Sabah yazarı Melih Altınok: KPSS meselesi abartıldı mıSonraki Haber

Sabah yazarı Melih Altınok: KPSS meseles...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!