Gelecek Partisi'nden Sedat Peker övgüsü: Türkiye demokrasisine katma değer sağlıyor

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Gelecek Partisi'nden Sedat Peker övgüsü: Türkiye demokrasisine katma değer sağlıyor
Abone ol
Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ, organize suç örgütü lideri Sedat Peker’i övdü.

Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ, organize suç örgütü lideri Sedat Peker’i övdü. polemikhaber.com’a açıklamalarda bulunan Özdağ, „Sedat Peker, Türkiye demokrasisine katma değer sağlıyor. Katkıda bulunuyor“ ifadelerini kullandı.

Özdağ, AK Parti ve MHP’nin oylarının eridiğini ve bunda Gelecek Partisi’nin çabalarının etkili olduğunu savunarak, „Bugün Sedat Peker'in sözlerinin daha çok anlamlı hale gelmesi, bu mücadelenin sonucudur... Şu an topladığınız zaman ikisinin oyları 30-31 civarında; yirmi puanlık bir kayıpları var. Çok büyük bir kayıp bu. Eğer bu kayıplar olmamış olsaydı Sedat Peker'in sözleri çok havada kalırdı“ ifadelerini kullandı.

Özdağ’ın açıklaması şöyle:

Adalet ve Kalkınma Partisi'nin yüzde 40 olan oyları 25'e düştü. 15 puan nerede? Yüzde 11 olan MHP'nin oyu yüzde 5-6'ya düştü. Nerede 5-6 puan? İşte bu bizim çabalarımızla oldu. Bugün Sedat Peker'in sözlerinin daha çok anlamlı hale gelmesi, bu mücadelenin sonucudur... Şu an topladığınız zaman ikisinin oyları 30-31 civarında; yirmi puanlık bir kayıpları var. Çok büyük bir kayıp bu. Eğer bu kayıplar olmamış olsaydı Sedat Peker'in sözleri çok havada kalırdı. Bu kadar gündemden olmaz, hiç de izleyemezdi. Daha çok baskı yaparlardı ama işte mücadelenin sonucunda, Sedat Peker, Türkiye demokrasisine katma değer sağlıyor, katkıda bulunuyor. Başka suçtan yapmış olabilir, cezasını çekmiş olabilir, aranıyor olabilir. Onları ben bilemem ama bu konulardaki kendisinin, şimdi söylediklerine bakarım ben.

Anahtar Kelimeler:
Uçağı kaçıran yolcu yaşamını yitirdiÖnceki Haber

Uçağı kaçıran yolcu yaşamını yitirdi

Hayvan hakları için sokaktalar: Katliam yasasına veto!Sonraki Haber

Hayvan hakları için sokaktalar: Katliam...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!