İstanbul
26 Şubat, 2024, Pazartesi
 • DOLAR
  31.12
 • EURO
  33.81
 • ALTIN
  2034.2
 • BIST
  9377.28
 • BTC
  51251.71$

Galatasaraylıların tepkileri Hasan Şaş'ı vazgeçirdi


Galatasaraylıların tepkileri Hasan Şaş'ı vazgeçirdi
Galatasaray’ın efsanelerinden Hasan Şaş Sport Digitale’deki yorumculuk görevine başlamadan noktayı koydu. Galatasaraylı taraftarlar söz konusu spor kanalının Sarı-Kırmızılı ekip hakkında olumsuz tutumda olduklarını ileri sürdüler.

Sport Digitale yeni yayın dönemi için Rıdvan Dilmen’in yanı sıra Hasan Şaş ile de anlaşmıştı. Ancak Galatasaray taraftarları, söz konusu platformun camialarınana karşı olumsuz tutum içinde olduğunu savunarak, Şaş’ı bu kanalda yorumcu olmamasını istedi. Şaş da bu tepkiye kayıtsız kalmadı.

Hasan Şaş, sosyal medyadan yaptığı paylaşımda, ”Değerli arkadaşlar; Her şeyden uzakta, huzurla ve içimden gelerek yaşamaya çalışıyorum. Kimseyi kırmadan, taraf olmadan, arada kalmadan ve en önemlisi evlatlarıma zaman ayırarak bir şeyler yapabilir miyim diye düşündüm. Ancak son zamanlarda anladım ki bu olmayacak. Bir seçiş, başka bir şeyden vazgeçiş olmamalı. Ben bildiğiniz tanıdığınız Hasan Şaş’ım. Öyle de kalmak istiyorum. Bir gün, başka bir projede neşeyle, keyifle bilgiyle ve tecrübeyle tüm geçirdiklerimi paylaşırım elbet.” ifadelerine yer verdi.


 

Videolar için YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın!

Facebook Yorum

Yorum Yazın

E-posta hesabınız sitede yayımlanmayacaktır. Gerekli alanlar ile işaretlenmişdir.

Başka haber bulunmuyor!