Fatma Şahin'in 'tam bir deli' dediği rektör Özaydın'dan açıklama

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Fatma Şahin'in 'tam bir deli' dediği rektör Özaydın'dan açıklama
Abone ol
Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin'in mikrofonun açık unutarak  "Çok kötü, çok kötü, tam bir deli" dediği Gaziantep Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Arif Özaydın, "Ben hocayım ya, kim ne derse desin, hocalığıma devam edeceğim" ifadelerini kullandı.

Odatv'den Hazar Şahsuvar'ın haberine göre Özaydın, "Ben ilgilenmiyorum bunlarla ben hocayım ya. Öğretim üyeliğime hocalığıma devam edeceğim. Kim ne derse desin" dedi. 

Arif Özaydın’a organize suç örgütü lider olduğu iddiasıyla hakkında yakalama kararı çıkartılan Sedat Peker’e yakın isimlerden Hasip Şahin ile fotoğraflarının sorulmasına üzerine Özaydın, “Tanımam ben, tanımam. Ben düzgün bir öğretim üyesiyim. Tanımam bilmem kimdir nedir.” ifadesini kullandı.

Özaydın sorulara şu yanıtları verdi:

-Fotoğrafınız var ama?

Çekerler fotoğrafı, ben bilmem benim iznim yok, tanımam etmem.

-Karşılıklı oturup konuşuyorsunuz?

Hayır hayır sizle de konuşuyoruz sizle de çekseler ne olur. Yani biz insanız... Tanımam, etmem... İlişkimiz olmadı ben öğretim üyesiyim, dürüstçe namusluca hizmet etmeye çalışıyoruz. İlişkim yok, yani seninle de konuştuk şimdi fotoğrafımızı çekseler ne olur? Ben tanımam etmem. Ben hocayım işimize bakacağız. Öğrenci yetiştirmeye devam edeceğiz."

Anahtar Kelimeler:
Saygı Öztürk, 29 yıl önceki Uğur Mumcu’nun otopsi tutanağını paylaştıÖnceki Haber

Saygı Öztürk, 29 yıl önceki Uğur Mumcu’n...

Seçim barajını düşürecek kanun teklifinde sona gelindiSonraki Haber

Seçim barajını düşürecek kanun teklifind...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!