Fatma Girik'in kardeşi Günay Girik: Ablamı öldürdüler

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Fatma Girik'in kardeşi Günay Girik: Ablamı öldürdüler
Abone ol
Yeşilçam'ın efsane oyuncu Fatma Girik’in kardeşi Günay Girik, ablasının hastanede bilerek öldürüldüğünü söyleyerek hem tedavi gördüğü hastaneye hem de Fatma Girik'in yeğeni Ahu Turanlı'ya dava açtı.

Türk sinemasının ve Yeşilçam'ın efsane ismi Fatma Girik, 24 Ocak günü 79 yaşında koronavirüse bağlı olarak çoklu organ yetmezliği sonucu yaşamını yitirmişti. Fatma Girik’in kardeşi Günay Girik, cenazenin ardından iddialarda bulundu.

Günay Girik, Fatma Girik'in hastanede bilerek öldürüldüğünü söyleyerek hem tedavi gördüğü hastaneye hem de Fatma Girik'in yeğeni Ahu Turanlı Aşkar'a dava açtı.

Günay Girik ablasının tedavi gördüğü hastaneye ‘Bulaşıcı hastalıklar ile işlenebilecek suçlar kapsamında taksirle ölüme sebebiyet vermekten’ suç duyurusunda bulunduğunu açıkladı.

HUKUKİ SÜREÇ BAŞLATTIK
MagazinBurada'nın haberine göre; Günay Girik, yeğeni Ahu Turanlı’ya da dava açtığını belirtti. Girik, yeğenine dava açma sebebini şu şekilde özetledi:

“Bodrum Nöbetçi Sulh Hukuk Mahkemesi’nde bu süreç boyunca ‘Fatma Girik’in mal varlığına tedbir konulması’ hakkında hukuki süreç başlattık. Artık süreç yargıdadır. Tüm bu süreç avukatımız tarafından takip edilecektir.”


İBB’den AKP İstanbul Kadın Kolları Başkanı Rabia Kalender İlhan hakkında suç duyurusuÖnceki Haber

İBB’den AKP İstanbul Kadın Kolları Başka...

"Sisi" lakaplı Seyhan Soylu sanık olduğu duruşmaya gelinlikle katıldıSonraki Haber

"Sisi" lakaplı Seyhan Soylu sanık olduğu...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!