Fatih Altaylı'dan Fatih Portakal'a soru

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Fatih Altaylı'dan Fatih Portakal'a soru
Abone ol
Fatih Altaylı, Fatih Portakal'a “Madem bu kadar gündem olmak istiyordun, niye gündem olmamak için haberi bırakıyorum dedin?” diye sordu.

HaberTürk yazarı Fatih Altaylı, eski FOX Haber sunucusu, gazeteci Fatih Portakal’ın sosyal medyasından, YouTube’dan, dört koldan gündem olma peşinde olduğunu savundu. Fatih Portakal en son, AK Parti'nin muhalif gazetecileri de davet ettiği "Türkiye Yüzyılı" vizyon belgesini açıklayacağı toplantıya gitmesi üzerinden eleştiri oklarının hedefi olmuştu.

Altaylı, bugünkü köşesinde şunları kaydetti:

“Bu arkadaşımız, iki sene öncesine kadar Fox Haber’i sunuyordu ve oldukça başarılı idi. En yüksek ratinglere sahip ana haber bülteniydi. Muhalif bir bülten olduğu için de hedefteydi. Sonra bir gün aniden başarılı sunucusu Fatih Portakal ‘Ben bırakıyorum’ dedi. Kendi açıklamasına göre ‘Gündemde olmaktan, sürekli tartışılmaktan, sürekli konuşulmaktan yorulmuştu ve İzmir’deki çiftliğine çekilecek, toprakla uğraşacaktı. Gündem olmak istemiyordu. Toprağa dönecekti. Döndü de. Ama o gün bugündür gündem olmak, gündemde kalmak, gündemi belirleyebilmek için her şeyi yapıyor. Sosyal medyasından, youtube’dan, dört koldan gündem olma peşinde. Benim de anlamadığım tam da bu. Madem bu kadar gündem olmak istiyordun, niye gündem olmamak için haberi bırakıyorum dedin. Bir anlatsa da bilsek.”

Anahtar Kelimeler:
MHP'li başkan yardımcısından videolu şantaj iddialarına yanıt: Görüntüler montajÖnceki Haber

MHP'li başkan yardımcısından videolu şan...

Ertuğrul Özkök fotoğraf paylaştı: İsmail Küçükkaya ile Doğan Şentürk dün nasıl bir araya geldi!Sonraki Haber

Ertuğrul Özkök fotoğraf paylaştı: İsmail...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!