Emine Erdoğan da kitap yazdı

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Emine Erdoğan da kitap yazdı
Abone ol
Emine Erdoğan da kitap yazdı. Satışa çıkacak “Afrika Seyahatlerim” isimli kitap, Emine Erdoğan’ın Afrika ziyaretinden izlenim ve hatıraları konu alıyor.

Emine Erdoğan, ilk kitabı olan “Afrika Seyahatlerim”i  20 Eylül’de Türk Evi’nde düzenlenecek programla ülke liderlerinin eşlerine, Birleşmiş Milletler (BM) ve diğer uluslararası temsilciler ile sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve yabancı misyon şeflerine tanıtacak.

Emine Erdoğan, annesine atfettiği kitapta, 2014-2020 yıllarında Cezayir, Ekvator Ginesi, Etiyopya, Cibuti, Somali, Fildişi Sahili, Gana, Nijerya, Gine, Uganda, Kenya, Tanzanya, Mozambik, Madagaskar, Sudan, Çad, Tunus, Moritanya, Mali, Güney Afrika Cumhuriyeti, Zambiya, Gambiya ve Senegal olmak üzere 23 Afrika ülkesine gerçekleştirdiği seyahatlerdeki anılarına yer veriyor.

Türkçesi Turkuaz Yayınları tarafından çıkarılacak kitap, ekim ayı başında Türkiye’de satışa sunulacak. Ayrıca uluslararası yayınevleri tarafından İngilizce, Fransızca, Arapça ve Svahili dillerinde yayımlanacak.

Anahtar Kelimeler:
İstanbul'da insana benzeyen bulutun sırrı çıktıÖnceki Haber

İstanbul'da insana benzeyen bulutun sırr...

Bülent Ersoy alkol iddiasına açıklama yaptıSonraki Haber

Bülent Ersoy alkol iddiasına açıklama ya...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!