Ece Ronay : "Kürt olduğum için bunu yapıyorlar"

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Ece Ronay : "Kürt olduğum için bunu yapıyorlar"
Abone ol

Günlerdir yaptığı paylaşımlarla Mehmet Ali Erbil'in kendisine taciz mesajları attığını ileri süren  Ece Ronay, olayın ardından  Deniz Akkaya'nın bir programda öne sürdüğü iddiaların ardından Kürt kökenli olduğu için Deniz Akkaya tarafından hedef gösterildiğini öne sürdü.

 Ece Ronay, Mehmet Ali Erbil tarafından kendisine atıldığını öne sürdüğü mesajları ederek tacize uğradığını söylemişti. Mahkemeye baş vurarak Erbil hakkında tedbir kararı aldıran Ronay, Deniz Akkaya ile de polemiğe girmişti.

Günlerdir sosyal medyada tacize uğradığını dil getirerek Mehmet Ali Erbil’i suçlayan Ece Ronay kendisi hakkında iddialarda bulunan ve kendisine "Vatan haini" diyen Söylemezsem Olmaz programı sunucusu Bircan Bali'ye sert çıkmıştı. Bircan Bali, Ronay'in iddialarıyla ilgili programda açıklamada bulunurken  "Al gülüm ver gülüm" ifadelerini kullanmıştı.

Ece Ronay bu anları sosyal medyada paylaşarak "Kızınız var benden değilse Allah'tan korkun. Ve bence Bircan Hanım siz artık bu konuda sessiz kalın çünkü benim derdim sizinle değil. Sizi de rezil etmek istemiyorum" ifadelerini kullandıç

"SIRF KÜRDÜM DİYE, REŞİT OLMADIĞIM VİDEO İLE VURUYORSUNUZ"

Akkaya, programda Ronay'ın profesyonelce çekilmiş bir videosunun elinde olduğunu iddia etmişti. Ece Ronay, programda sunucu olan Deniz Akkaya'nın iddialarına tepki gösterdi.

Kürt olduğunu dile getiren Ece Ronay, Akkaya'nın polislere küfür ettiği anların yer aldığı bir video paylaştı.

İşte Ronay'ın paylaştığı mesaj : 


En sağlıklı kan grubu belli oldu!Önceki Haber

En sağlıklı kan grubu belli oldu!

AKP'li Milletvekili Hacı Özkan: "Öğrencilere 650 lira değil 250 lira burs vermemiz gerekiyor"Sonraki Haber

AKP'li Milletvekili Hacı Özkan: "Öğrenci...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!