Ece Erken'i hedef alan Nihat Doğan : 'Bu kirli ilişki ağını anlat'

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Ece Erken'i hedef alan Nihat Doğan : 'Bu kirli ilişki ağını anlat'
Abone ol
Şafak Mahmutyazıcıoğlu’nun öldürülmesiyle ilgili Ece Erken'in açıklamalarına tepki gösteren Nihat Doğan canlı yayında "Sevgili Ece bırak top çevirmeyi açık açık söyle. Kim bu işin içinde. Kocam bu yüzden öldürüldü de" dedi.

Geçtiğimiz günlerde Yeşilköy'deki balıkçıda silahlı saldırıya uğrayan ve kan kaybı nedeniyle yaşamını yitiren Beşiktaş'ın eski yöneticisi avukat Şafak Mahmutyazıcoğlu'nun katil zanlıları kısa sürede yakalanmıştı.

Flash TV'deki Al Sana Haber canlı yayınında isyan eden Nihat Doğan, Ece Erken'in Fatih Sipahi'yi hedefine almasına sinirlendi. 65 bin lira tartışmalarına ilişkin konuşan Ece Erken, "İnanmıyorum. 65 bin lirayı Şafak cebinden verirdi. Öyle olmazdı" demişti.

 
 

Ece Erken'in açıklamalarına tepki gösteren Doğan, "Ece soru işaretleri oluşturup net açıklama yapmıyor. Sevgili Ece bırak top çevirmeyi açık açık söyle. Kim bu işin içinde. Kocam bu yüzden öldürüldü de... Kaç para için kocan öldürüldü Ece? Acını paylaşıyorum sana sabır diliyorum ama bu kirli ilişki ağını açık açık anlat. Belki Benan hanım da bilmek istiyordur. Bunlar bu işi hallettiler ganimeti paylaşamadılar mesele bu." ifadelerini kullandı. 

Anahtar Kelimeler:
Tepkilerin ardından Esra Erol'dan ilk açıklamaÖnceki Haber

Tepkilerin ardından Esra Erol'dan ilk aç...

Bahçeli: Bizim dileğimiz İBB Başkanı’nın görevinden affını bir an önce talep etmesiSonraki Haber

Bahçeli: Bizim dileğimiz İBB Başkanı’nın...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!