Ebru Gündeş'e 2 milyon dolarlık evlenme teklifi!

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Ebru Gündeş'e 2 milyon dolarlık evlenme teklifi!
Abone ol
Ebru Gündeş, erkek arkadaşı Kuzey Iraklı Rassan Khoshnaw'ın 1,8 milyon dolar değerindeki yüzükle yaptığı evlenme teklifini kabul etti.

Bir süredir yalnız olmayı tercih eden ünlü şarkıcı Ebru Gündeş; inşaat, mobilya ve pazarlama şirketleri olan 28 yaşındaki Kuzey Iraklı iş insanı Rassan Khoshnaw ile yeni bir aşka yelken açtı. Aralarındaki 20 yaş farkına rağmen birlikte oldukları iddia edilen çiftin evleneceği öne sürüldü.

2 milyon dolarlık teklif

Sabah gazetesindeki habere göre; 48 yaşındaki Ebru Gündeş'in hiçbir sahnesini kaçırmayan ve en ön sıralardan izleyen Rassan Khoshnaw ile Ebru Gündeş geçen aylarda yeni bir aşka yelken açmıştı. Servetiyle dudak uçuklatan 28 yaşındaki Rassan Khoshnaw, Dubai'nin ünlü Burj El Arab binasındaki otelin son üç katında bulunan, geceliği 25 bin dolar olan kral dairesini kiraladı. İddiaya göre Iraklı iş insanı, İtalya'dan davet ettiği dünyaca ünlü kadın piyanisti helikopterle yemek yiyecekleri terasa getirtti. Khoshnaw'ın, 1.8 milyon dolarlık tektaşı çıkararak "Benimle evlenir misin?" dediği öne sürüldü. Ebru Gündeş'in, mutluluk gözyaşları içinde bu teklifi kabul ettiği iddia edildi. Teklif için harcanan paranın yüzük dahil 2 milyon doları bulduğu söylendi.

Bir süredir sık sık Dubai'ye gidip gelen Ebru Gündeş'in evlenince tamamen buraya yerleşeceği de iddialar arasında.

Anahtar Kelimeler:
Anonymous, İran parlamentosunu hackledi: Tüm kişisel bilgiler sızdırıldı!Önceki Haber

Anonymous, İran parlamentosunu hackledi:...

Maliye Bakanımız Suudi Arabistan'a gitmiş bile!Sonraki Haber

Maliye Bakanımız Suudi Arabistan'a gitmi...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!