Düğünde ortaya çıktı: Gelin, damadın annesinin kızıymış!

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Düğünde ortaya çıktı: Gelin, damadın annesinin kızıymış!
Abone ol
Çin'de benzerine çok zor rastlanacak bir olay yaşandı. Damadın annesi, düğün günü gelinin 20 yıl önce terk ettiği kızı olduğu fark etti. Bunun üzerine duygusal anlar yaşandı.

İsmi açıklanmayan anne, 31 Mart günü Çin'in Suzhou kentinde yapılacak düğünde müstakbel gelinin 20 yıl önce yol kenarına bırakarak terk ettiği kızı olduğunu öğrendi. Anne, gelinin kızı olduğunu elinde bulunan doğum lekesinden fark etti. Gelinin elindeki doğum lekesini gören damadın annesi, gelinin ailesine onun evlatlık olup olmadığını sordu ve hikayeler örtüşünce gerçek ortaya çıktı.

Sputnik Türkçe'nin Mirror'dan aktardığına göre; gelinin anne ve babası, kızlarını 20 yıl önce yol kenarında bulduklarını ve o tarihten bu yana kendileri ile yaşadığını söyleyince gelinin annesi büyük bir şok yaşadı. Gerçeği öğrenen gelin ve anne gözyaşlarına boğuldu. Acılı annenin vicdan azabından dolayı kızını her yerde aradığı bildirildi. O anlara ait görüntüler sosyal medyada geniş yankı buldu.

Bir sır daha ortaya çıktı: Damat da evlatlık

Durumun ortaya çıkmasının ardından genç kız gözyaşlarına boğulurken, 'kardeşiyle' mi evleneceğini soruyordu. Bu noktada bir sır daha ortaya çıktı. Acılı anne, kendi kızını yıllar boyunca aramış ama onu bulamayınca bir erkek çocuk evlat edinmişti. Yani gelinle damat kardeş değildi. Başka bir deyişle anne, damadın öz oğlu olmadığını, evlatlık alındığını söyleyince düğün planlandığı gibi devam etti.

Anahtar Kelimeler:
AKP'li Özlem Zengin: Genel Başkanımız Arazi...Önceki Haber

AKP'li Özlem Zengin: Genel Başkanımız Ar...

Bir Zamanlar Çukurova'da veda...Sonraki Haber

Bir Zamanlar Çukurova'da veda...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!