Cem Küçük'ten İsmail Saymaz'a : Paramı yatır, kış geldi çattı

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Cem Küçük'ten İsmail Saymaz'a : Paramı yatır, kış geldi çattı
Abone ol
İsmail Saymaz'ın Cem Küçük'e karşı kazandığı tazminat istinaftan dönmüştü. Küçük, konuyu köşesine taşıdı.

Türkiye gazetesinde yazarlık yapan  Cem Küçük, bugünkü yazısında  , "Türkiye’de hukukta sıkıntı var ama muhaliflerin dediği gibi değil. Muhalifler bütün davaları kazanırsa onlara göre hukuk iyi. On dava kazanır, bir tane kaybederlerse hukuk yok!" dedi.

Küçük, gazeteci İsmail Saymaz'a  "Az zekâlı İsmail, İstinaf sonucunu beklemedi. Aslında hukuka inanıyor. Çünkü orada da davayı kazanacağına yüzde yüz emindi. Ama istediği gibi olmadı. İsmail’den daha az zekâlı olan birileri de İsmail’in dava kazandığını sanmış, ona destek oluyorlardı. Daha okuduklarını anlamayan tipler bunlar. Kıymetli okuyucularım ve izleyicilerim, bazı muhaliflerin ortalama zekâ seviyesini birkaç gündür gördünüz. Hiç endişe etmeyin, bunların bizle baş edecek kapasitesi yok. Biz bunları en zor zamanda zaten yendik. Bakın iki üç gündür cevap bile veremiyorlar. ByLock İsmail, ağlayıp durma. Kendi kitleni morfinlersin ama bizim cenaha sökmez bu. Paramı da yatır. Kış geldi çattı..." ifadesini kullandı.

Anahtar Kelimeler:
Barlas: HDP'yi kapatmayalım, bunun yerine CHP'yi HDP'ye katalımÖnceki Haber

Barlas: HDP'yi kapatmayalım, bunun yerin...

Bülent Arınç'tan Ahmet Hakan'a sert sözler: Hayatımızın en köklü gazetelerinden birini tam bir magazin ve bulvar gazetesi haline getirdinSonraki Haber

Bülent Arınç'tan Ahmet Hakan'a sert söz...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!