Cem Küçük'ten emekliliğe övgü: Kimse kalıcı değil. Kariyer, para hepsi geçici

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Cem Küçük'ten emekliliğe övgü: Kimse kalıcı değil. Kariyer, para hepsi geçici
Abone ol
Organize suç örgütü lideri Sedat Peker‘in hedefinde olan gazeteci Cem Küçük, son yazısında emekliliği övdü.

Türkiye gazetesi yazarı Cem Küçük’ün, “Blöf yapıyor. Elinde belge falan yok” dediği suç örgütü lideri Sedat Peker’den video tehdidi geldi. Küçük son yazısında emekliliği anlatıp, ‘her şeyi bırakıp köyde yaşam kuranları’ anlattı. Küçük’ün bugünkü “Kendinizi iyi hissetmek için…” başlıklı yazısında emeklilikten bahsettiği satırlar dikkat çekti.

Küçük’ün bugün yayınlanan yazısından bir bölüm şöyle:

“Bazı kariyeristler çocuklarının büyüdüğünü bile anlamıyor. İşine fazla odaklananlar önündekini göremiyor.

Bazen insanlar ne zaman bırakacağını bilmiyorlar. Batı’da görüyorsunuz, zirvedeyken bırakanlar oluyor. Ya da emekli oluyor.

Bizde de aslında böyleleri yok değil. Haksızlık yapmayayım. Ünlüyken köye yerleşen, her şeyi bırakıp gözden uzaklaşanlar var. Bir kısmı da çok mutlu. Pişman olan ya da şehre geri dönen az…

Yaş geçmeye başlayınca insan içinden hesap yapmaya, düşünmeye başlıyor. Hayatınızı ve ilerisini düşünüyorsun. Neticede hepimiz öleceğiz. Er ya da geç, kimse kalıcı değil. Kariyer, güzellik, para, sağlık hepsi geçici…”

Sedat Peker açıklama yaptı

 

Organize suç örgütü Sedat Peker, gazeteci Cem Küçük'ün 'erkeklerle bir görüntüsü olmadığını' söyledi. Peker'in Deli Çavuş hesabı üzerinden yaptığı paylaşım şöyle:

"Kıymetli dostlarım, freudun_talebe’si isimli sayfa dün gece Twitter tarafından kapatılmıştır. Yeni açılan ve benim adıma yayın yapan hesap sahte bir hesaptır. Düşmanlığı bile namusluca yapmalıyız.  cem küçük isimli gazetecinin erkeklerle bir görüntüsü yoktur. SÖZ NAMUS…

"İnsan cezaevine girdiğinde ya da öldürüldüğünde vermiş olduğu savaşı kaybetmiş olmaz. İnsan ancak düşmanına benzediği zaman vermiş olduğu savaşı kaybeder. Ben onlar gibi asla olmayacağım. Adam gibi savaşacağız, adam gibi duracağız. Herkes şunu bilmeli ki, BENDE SÖZ NAMUSTUR…"

Anahtar Kelimeler:
İsmailağa Cemaati içindeki gruplardan birbirlerine karşı suçlamalar!Önceki Haber

İsmailağa Cemaati içindeki gruplardan bi...

AK Parti'den Mustafa Şentop'a "Dolarla vekil olunuyor" çağrısı: Gereken araştırma yapılmalıSonraki Haber

AK Parti'den Mustafa Şentop'a "Dolarla v...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!