Bahçeli, 'bölücü kebapçılar' derken kimi kastettiğini açıkladı !  

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Bahçeli, 'bölücü kebapçılar' derken kimi kastettiğini açıkladı !  
Abone ol
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli 'Bölücü kebapçılar' diyerek kimi kastettiğini açıkladı.

 

 

Analar-Bacılar Kurultayı'nda konuşan Bahçeli, grup toplantısında söylediği "Bölücü kebapçılar" tanımlaması hakkında HDP'yi kastederek, "Bir yandan yandaşlarını ölüm oruçlarına mahkum eden, bir yandan kebap yiyen kebapçılardır."  ifadelerini kullandı. 

Bahçeli'nin açıklamalarından satır başları şöyle:

 

Analarımıza bacılarımıza hoş geldiniz safalar getirdiniz diyorum. Kadının tarihi insanlığın tarihidir.

Analığın ne demek olduğunu bizzat analar bilir. Bizler sadece ana deyince ne hissettiğimizi anlatabiliriz.

Giymeyen giydiren, sabahlara kadar beşiğini sallayan yavrusuna şefkatle sarılandır ana. Nerede bir şehit varsa feryat eden bir ana vardır.

Onlar şehit anasıdır, onlar kahraman anasıdır, onlar kınalı kuzularını vatana feda eden gül yüzlü analardır.

 

 

3 Eylül 2019 tarihinde bir grup ana oturma eylemine başlamıştır. Çocuğunu HDP'liler aracılığı ile dağa kaçırıldığını söyleyen Hatice ana ilk taşı atmış, evldına kavuşmuştur. Evlat nöbetindeki ailelerin sayısı 250'ye ulaşmıştır. Dağa kaçırılanlardan 32'si geri dönmüştür.

HDP terörizmin siyasi organizasyonudur. HDP'nin ön kapısından giren arkadan silahlanarak çıkmaktadır. Hiç kimse aklımızla alay etmesin. HDP ile ortaklık PKK ile ortaklıktır.

Kürt kökenli kardeşlerim bu oyunu bozacaktır. HDP’nin kapatılması anaların yüreklerine su serpecektir. PKK'nın HDP isimli ayağı kırılmalıdır. Bunlar çocuk kaçakçısı, uyuşturucu kaçakçısıdır. Bölücü teröristler bölücü siyasiler gibi hesap verecektir.

Bir yandan yandaşlarını ölüm oruçlarına mahkum eden, bir yandan kebap yiyen kebapçılardır.

 

 

Bölücü PKK'dan kurtulun, analarınıza koşun, zalimlere oyuncak olmayın. Evinize dönün. Anneleriniz kollarını açmış sizleri bekliyor

ABD PKK’nın stratejik ortağı mıdır. ABD Suriye’den çekiliyormuş, 950 asker bırakıyormuş. Bunların hepsi yalan.

ABD AÇIKLAMASI

ABD PKK’nın stratejik ortağı mıdır? ABD Suriye’den çekiliyormuş, 950 asker bırakıyormuş. Bunların hepsi yalan. ABD terör örgütleriyle mi müttefik yoksa Türkiye ile mi? Terör örgütlerine silah vermek suçtur, rezalettir.

'KONUYU SİYASET VE PARTİLER ÜSTÜ OLARAK GÖRDÜM'

Buradan bir çağrıda bulunmak istiyorum. Bugüne kadar Diyarbakır annelerini ziyaret etmedim. Konuyu siyaset ve partiler üstü olarak gördüm. Cumhur İttifaki’nın ortağı olarak destekçisi oldum. Yaptıklarını kuşkusuz doğru buldum. Bölücü örgüt PKK’dan bir an önce kurtulun. İhanete daha fazla ortak olmaktan uzak durun, anneleriniz kollarını açmış sizi bekliyor. PKK hem Kürt hem Türk düşmanıdır.

'KADINLARIN KATİLİNE SEYİRCİ KALAMAYIZ'

2020 yılında 550 kadın cinayete kurban gitmiştir. 2021’in ilk 9 ayında 100 yakın kadın hayatını kaybetmiştir. İslam samimiyettir, masum bir cana kıyan bütün insanlara kastetmiştir. Kadınların katiline seyirci kalamayız. Kadına şiddetine son vermeden demokratik ve insani gelişmeyi tam olarak gerçekleştiremeyiz.

 


e-Devlet'e yeni bir hizmet daha eklendiÖnceki Haber

e-Devlet'e yeni bir hizmet daha eklendi

Öğretmenden market çalışanına akılalmaz taciz: Zarfın içinden sperm kalıntıları çıktı !Sonraki Haber

Öğretmenden market çalışanına akılalmaz...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!