Ayşe Bade, Selin Ciğerci'nin eski kocasını ifşaladı!

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Ayşe Bade, Selin Ciğerci'nin eski kocasını ifşaladı!
Abone ol
Ayşe Bade, Twitter hesabı üzerinden Selin Ciğerci ile ikinci kez boşanan Gökhan Çıra'nın kendisine attığını iddia ettiği mesajları ifşaladı.

Sürekli ifşalanarak gündeme gelmekten sıkılan Çıra ise en sonunda patladı. Gökhan Çıra kadının kendisine attığı mesajları ifşa etti. Bununla da kalmadı Ayşe Bade'ye "O..spu" dedi.

Selin Ciğerci ve Gökhan Çıra geçtiğimiz aylarda ikinci şansı verdikleri evliliklerini ‘Evlilik işini beceremedik’ diyerek yeniden noktalamış ve gündem olmuştu. Yeni aşklara yelken açan ikiliden Çıra'nın kadınlara attığı mesajlar ortaya çıkınca genç adam terk edilmişti.

Gökhan Çıra geçtğimiz gün yine bir ifşa olayıyla gündeme geldi. Sosyal medya fenomeni Ayşe Bade, Çıra’nın kendisine attığını iddia ettiği mesajları Twitter hesabı üzerinden ifşa etti.

Mesajlarda Çıra’nın dışarı çıkmak istemediği ve Ayşe Bade’yi evine çağırdığı iddia ediliyordu.

Bade, konu hakkında ‘Selinden her ayrıldığında bana ve benim tüm kız arkadaşlarıma aynı anda yürümesi bana normal gelmiyor’ yorumunda bulundu.

Gökhan Çıra bu ifşalardan bıktı ve en sonunda patladı. Selin Ciğerci'nin eski kocası sosyal medya fenomeninin kendisinden olan mesajları ifşa ederek "Aslında olan onun yazması..." diyerek isyan etti.

Gökhan Çıra fenomene attığı mesajda da "Sen ne değişik o..spusun da Twitter'a ben atmışım gibi yapıyorsun" diyerek küfür etti.

Sosyal medya fenomeni ise bu olaydan sonra Twitter hesabını kapattı.

Anahtar Kelimeler:
Arapça konuşan bir grup İstiklal saldırısıyla böyle alay etti!Önceki Haber

Arapça konuşan bir grup İstiklal saldırı...

Modemi çalışmayan Tayyip Erdoğan ne der?Sonraki Haber

Modemi çalışmayan Tayyip Erdoğan ne der?

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!