Arjantin'den ABD'ye gönderilen kargodan kesik çocuk kafası çıktı

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Arjantin'den ABD'ye gönderilen kargodan kesik çocuk kafası çıktı
Abone ol
Arjantin'den ABD'ye gönderilen bir kutunun içerisinde küçük bir çocuğun kafası bulundu. Buenos Aires eyaletinin Monte Grande kentinde kontrol esnasında kutudan şüphelenen gümrük yetkilileri, uzun süre önce öldüğü tahmin edilen ve mumyalanmış, dokuz ila 12 yaşları arasında olduğu tahmin edilen bir çocuğun kafasını tespit etti.

Kutunun içinde ayrıca bir Örümcek Adam maskesi de bulundu. Daily Star'ın aktardığına göre kutunun, ABD'li bir 'ünlüye' gönderildiği belirtilirken, kutuyu gönderinin sahte kimlik kullandığı aktarıldı. 
Gümrükteki rutin bir kontrol sırasında ortaya çıkan korkunç olayda, ABD’deki bir kadın ünlüye gönderilen kutunun içerisinde küçük bir çocuğun kafası bulundu.

Kutuyu gönderenin sahte kimlik kullandığı anlaşılırken kutunun adresinin, realite şovlara katıldığı bilinen ABD’li bir kadın ünlüye ait olduğu bildirildi.

Correo Argentino’nun bildirdiğine göre, kaçakçılık şüphesiyle kutu açıldı ve korkunç keşif ortaya çıktı. Kutunun içinde ayrıca bir Örümcek Adam maskesi de yer alıyordu.
Correo Argentino’ya konuşan bir kaynak ise, “Son derece nadir bir keşif. İskeletleşmiş kafatasları genellikle görülür ancak mumyalanmaz.” ifadelerini kullandı.

Anahtar Kelimeler:
Sinan Ateş saldırıdan birkaç gün önce 'Benim kalemimi kırmışlar, haber geldi' demişÖnceki Haber

Sinan Ateş saldırıdan birkaç gün önce 'B...

Halk TV çalışanı Uğur Yanıkel'in ölümüyle ilgili Sağlık Müdürlüğü inceleme başlattıSonraki Haber

Halk TV çalışanı Uğur Yanıkel'in ölümüyl...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!