Annesinin kafasını kesen katilin görüntülerini paylaşanlara gözaltı

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Annesinin kafasını kesen katilin görüntülerini paylaşanlara gözaltı
Abone ol
İstanbul Bağcılar'daki anne cinayetine ilişkin görüntü çekerek sosyal medyada paylaşım yapan 3 kişi, "Soruşturmanın Gizliliğinin Alenen İhlal Edilmesi" suçundan gözaltına alındı. 

İstanbul Emniyet Müdürlüğü ekipleri, Bağcılar'da yaşanan anne cinayeti ile ilgili görüntü çekerek sosyal medyada paylaşım yapanlar hakkında işlem başlattı. Yapılan çalışmalarda görüntü çekerek paylaşım yapan 3 kişi, "Soruşturmanın Gizliliğinin Alenen İhlal Edilmesi" suçundan gözaltına alındığı bildirildi. Konu ile ilgili İstanbul Emniyet Müdürlüğünden açıklama yapıldı. Açıklamada şöyle denildi:

"İstanbul Emniyet Müdürlüğü görevlilerince, "Soruşturmanın Gizliliğinin Alenen İhlal Edilmesi" suçu ile ilgili Bağcılar ilçesinde yürütülen çalışmalarda; 25.09.2022 tarihinde Fevziçakmak Mahallesinde meydana gelen kasten öldürme olayı ile ilgili olay anına ilişkin telefonla video çekildiği, çekilen görüntünün sosyal medya ile yazılı ve görsel basında paylaşıldığı belirlenmiştir.  Yapılan incelemede; görüntülerin ilk çekildiği adres tespit edilmiş, S.A.(19) ile babası N.A.(37) ve babasının arkadaşı G.K.(47) isimli ilk paylaşan şahıslar görevlilerimizce yakalamıştır. Konu ile ilgili yakalanan şüpheli şahıslar, "Soruşturmanın Gizliliğinin Alenen İhlal Edilmesi" suçundan haklarında yürütülen tahkikat işlemlerinin ardından 26.09.2022 tarihinde adli makamlara sevk edilecektir"

(DHA)

Anahtar Kelimeler:
Bakımevinde kalan otizmli genç işkenceyle öldürüldüÖnceki Haber

Bakımevinde kalan otizmli genç işkenceyl...

Mahallenin maskot köpeğini bıçaklayarak öldürdüSonraki Haber

Mahallenin maskot köpeğini bıçaklayarak...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!