Ağıralioğlu ortalığı karıştırdı: İYİ Parti’den bir açıklama daha

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Ağıralioğlu ortalığı karıştırdı: İYİ Parti’den bir açıklama daha
Abone ol
İYİ Parti Milletvekili Ağıralioğlu, CHP lideri Kılıçdaroğlu'nun kazanamayacağını ima etti. CHP’li Engin Altay ise kuşağının çekilmesi gerektiğini söyledi.

İYİ Parti İstanbul Milletvekili Yavuz Ağıralioğlu, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun olası cumhurbaşkanı adaylığı hakkında sarf ettiği "Seçmen isteksizliğini göz ardı etmesek mi diyorum", "Kılıçdaroğlu aday olursa kazanamaz endişesi duyuyoruz" sözleri iki parti arasında gerilime sebep oldu.

CHP Grup Başkanvekili Engin Altay, "Her evin çocuğunun kusuruyla ilgili kulağı çekilecekse evin reisi çeker. Ben ne diyeyim daha bu böyle olmalı, bunu bekliyoruz. Bugün benim izlediğim video hoş bir video değil" diye konuştu.

 

İYİ Parti Sözcüsü Kürşad Zorlu ise polemiğe ilişkin olarak şu ifadeleri kullandı:

“Altılı masa Türkiye'nin kurtuluşudur. Bunun altını çizelim. Burada hiçbir tartışmaya mahal yok. Biz demokrasiyi çok içselleştiren ve sayın genel başkanımızın da bu konuda hassasiyeti var. Biz özgürlüklerin zenginliğini esas alan, Türkiye'de hakim kılmaya çalışıyoruz kendi adımıza. Milletvekilimiz sayın Ağıralioğlu'nun açıklaması kendi şahsi görüşüdür. Sayın Akşener'den bir açıklama gelir mi ? Gelmez mi? diye bir sorunuz olmuş. Biz zaten bir süre önce benim aracığımla bunun altını çizmiştik. Sayın milletvekilimizin kendi değerlendirmesidir.

Anahtar Kelimeler:
Darphaneden "1 liranın maliyeti 3 lira oldu" haberine yanıtÖnceki Haber

Darphaneden "1 liranın maliyeti 3 lira o...

Yağ fabrikasında yangın!Sonraki Haber

Yağ fabrikasında yangın!

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!